Domů

  Email

  Heslo

  Zapomenuté heslo

  Doprava nad 3000 Kč zdarma.

  Osaine Strengthening Face Mask Posilující pleťová maska +kmenové buňky 25ml osa1011

  Osaine Strengthening Face Mask Posilující pleťová maska +kmenové buňky 25ml osa1011

  Dostupnost: Do týdne   Sdílej na FacebookuSdílej na Google+Sdílej na Twitteru

  Ref. číslo: osa1011

  Naše cena: 265.00 Kč

  Osaine Strengthening Face Mask Posilující pleťová maska +kmenové buňky 25ml osa1011
  ks

  Zboží se nachází v kategorii: Pleťové masky

  Osaine Strenghtening face mask - Posilující pleťová maska, intenzivní a vysoce účinná. Aktivní působení kmenových buněk a řas je posíleno o působení „patch“ masky na tkáni. Výsledkem je posílená, omlazená a zpevněná pleť obličeje jako nikdy předtím.  AKTIVNÍ SLOŽKY:

  Mořská voda: 75%

  Kmenové buňky: 0,2%

  Aosaine (výtažek z řasy Ulva Lactuca): 2%
  Způsob použití: naneste na obličej, dbejte na to, aby emulze byla aplikována na celý obličej. Nechejte masku dokonale přilnout k obličeji a na krk. Nechejte působit 20 – 30 minut, poté zbytky šetrně vmasírujte do pleti.
  SKIN SEASTEM - BUNĚČNÁ OBNOVA KMENOVÉ BUŇKY

  Kompletní řada pro buněčnou obnovu s kmenovými buňkami pro okamžitě viditelné výsledky.

  Pokožka - Buněčná evoluce umožnila řasám přizpůsobit se těmto obtížným podmínkám čelit dehydrataci a předčasnému stárnutí. Technologie extrakce kmenových buněk přináší tuto schopnost přizpůsobení a omlazení do aktivní složky každé nediferencované buňky, takže obsahuje všechny genetické informace řasy. Díky biomimetice pokožka přijímá tento neuvěřitelný přírodní zdroj a metabolizuje jej do svého buněčného cyklu. Vitální znaky jsou okamžitě viditelné.

  Řasa - Mořský fenykl je jeden z mála řas schopný přežít na skalách omývaných vlnami oceánu v oblasti mezi nízkým a vysokým přílivem. Jeho přítomnost označuje hraniční oblast mezi rostlinami a mořskými řasami a to díky odolnosti na sůl a dehydratací v období nízkého přílivu.

  OSAINE

  Daruje všechny benefity moře

  Aktivní složky z výtažků řas

  Pro zářivý a mladistvý vzhled

  Kouzlo moře na tvém těle

  Síla řas

  Pro dosažení celkové přírodní péče
  OSAINE vznikla z pozorných studií přírodní synergie mezi Mořskou vodou z Golfského proudu a řas, které rostou u souostroví Bréhat ve Francii.  INOVATIVNÍ MYŠLENKA

  Osaine byla vytvořená z kosmetických vlastností těchto řas, všechny výrobky řady obsahují kromě výtažků z řas rozdělených dle funkčnosti, také mořskou vodu z Golfského proudu. Studie, provedené z této vody ukázaly, že kosmetický výrobek, má schopnost revitalizovat a remineralizovat buňky, stimulovat základní enzymy, posilovat imunitní systém a chránit pokožku před alergiemi díky antihistaminickému působení.  FILOZOFIE

  Osaine vznikla z pozorných studií dermatologických a kosmetických aktivit mořských řas. Některé řasy mají charakteristiku a aktivní složky stejné jako ty přítomné v pokožce a mnohačetné testy ukázaly, že využití těchto řas v kosmetickém výrobku, zajišťuje perfektní metabolismus a zdravý a mladistvý vzhled.

  V datech#

  Kontakty Kontakty Obchodní podmínky Obchodní podmínky
  :0: webdesign by MYLEE Design (c) 2015-2019;