Domů

  Email

  Heslo

  Zapomenuté heslo

  Doprava nad 3000 Kč zdarma.

  Osaine Lamimask Čistící maska s jílem pro mastnou pleť a akné 250ml osa0551

  Osaine Lamimask Čistící maska s jílem pro mastnou pleť a akné 250ml osa0551

  Dostupnost: Do týdne   Sdílej na FacebookuSdílej na Google+Sdílej na Twitteru

  Ref. číslo: osa0551

  Naše cena: 1058.00 Kč

  Osaine Lamimask Čistící maska s jílem pro mastnou pleť a akné 250ml osa0551
  ks

  Zboží se nachází v kategorii: Pleťové masky

  LAMIMASK - PURIFYING MASK
  Hloubkově čistící maska (OSA0501 – 100 ml; OSA0551 – 250 ml)
  Hloubkově čistící maska na bázi jílu. Čistí a zanechává pleť matnou a svěží. Vhodná pro mastnou pleť a pro pleť s akné. Reguluje mazovou sekreci, absorbuje nadbytek mazu, stahuje rozšířené póry, brání bakteriálnímu bujení a tvorbě mastných kyselin.  AKTIVNÍ SLOŽKY:

  Mořská voda

  Bílý jíl odstraňuje nečistoty z pleti

  Zelený jíl absorbuje maz a zanechává pleť suchou, svěží a matnou

  Řasa Tirated laminaria (Laminarghane®) reguluje mazovou sekreci a brání podráždění folikulu
  Způsob použití: naneste na obličej šetrným vmasírováním, vyjma očního okolí. Nechejte působit alespoň 10 minut. Poté otřete ubrouskem nebo umyjte vodou.
  LINEA OILY SKIN - pro mastnou pleť a pleť s akné

  Fungování mazových žláz je ovlivněno různými faktory, které z různých důvodů, mohou změnit svou přirozenou produkci kožního mazu. Efektem na pleti je: lesknoucí se pleť, rozšířené póry, černé tečky, nedokonalosti pleti, silná hrubá pleť a špatné držení nalíčení.

  Zelená řada Osaine je speciálně vytvořená pro okamžité řešení těchto problémů: reguluje mazovou sekreci, absorbuje nadbytek mazu, stahuje rozšířené póry, brání bakteriálnímu bujení a tvorbě mastných kyselin.

  Laminarghane® - Je výtažek získaný z řasy Tirated laminaria, který díky vysokému obsahu florotaninů, minerálů, stopových prvků a cukrů je používán pro boj s bakteriálním bujením pokožky mastné pleti.

  Laminarghne®, nejen že snižuje bakteriální bujení, ale také brání poškozování testosteronu obsaženého v mazu, který při jeho poškození vytváří vedlejší produkt dihydrotestosteron, který je odpovědný za špatné fungování mazových žláz.  OSAINE

  Daruje všechny benefity moře

  Aktivní složky z výtažků řas

  Pro zářivý a mladistvý vzhled

  Kouzlo moře na tvém těle

  Síla řas

  Pro dosažení celkové přírodní péče
  OSAINE vznikla z pozorných studií přírodní synergie mezi Mořskou vodou z Golfského proudu a řas, které rostou u souostroví Bréhat ve Francii.  INOVATIVNÍ MYŠLENKA

  Osaine byla vytvořená z kosmetických vlastností těchto řas, všechny výrobky řady obsahují kromě výtažků z řas rozdělených dle funkčnosti, také mořskou vodu z Golfského proudu. Studie, provedené z této vody ukázaly, že kosmetický výrobek, má schopnost revitalizovat a remineralizovat buňky, stimulovat základní enzymy, posilovat imunitní systém a chránit pokožku před alergiemi díky antihistaminickému působení.  FILOZOFIE

  Osaine vznikla z pozorných studií dermatologických a kosmetických aktivit mořských řas. Některé řasy mají charakteristiku a aktivní složky stejné jako ty přítomné v pokožce a mnohačetné testy ukázaly, že využití těchto řas v kosmetickém výrobku, zajišťuje perfektní metabolismus a zdravý a mladistvý vzhled.

  V datech#

  Kontakty Kontakty Obchodní podmínky Obchodní podmínky
  :0: webdesign by MYLEE Design (c) 2015-2019;